Kosz > Tutaj trafi każdy post łamiący zasady regulaminu (mijający się z głównym tematem).

Odp: Duch Boży

(1/1)

stokrotka:
Wracając do tematu a tematem jest kwestia cierpienia , nie wiem dlaczego został wtrącony tutaj Duch św. , ale mniejsza o to , chce tylko dodać , że żyjemy w zepsutym świecie i między tym, co nazywamy upadkiem człowieka, a jego końcową odnową ma miejsce wiele cierpień, które można wytłumaczyć faktem naszej grzesznej natury i złymi zamiarami szatana.[/size][/font]

Mateusz:

--- Cytuj ---Stokrotka:Wracając do tematu a tematem jest kwestia cierpienia , nie wiem dlaczego został wtrącony tutaj Duch św. , ale mniejsza o to , chce tylko dodać , że żyjemy w zepsutym świecie i między tym, co nazywamy upadkiem człowieka, a jego końcową odnową ma miejsce wiele cierpień, które można wytłumaczyć faktem naszej grzesznej natury i złymi zamiarami szatana.[/size][/font]
--- Koniec cytatu ---
Stokrotko... Pragnę zauważyć, że to nie ten wątek. Tutaj zostały przeniesione posty dotyczace tematu Duch Boży, z wątku Cierpienia. Proszę, powtórz swój temat w wątku Cierpienia.

stokrotka:

--- Cytat: Mateusz w Luty 28, 2015, 19:17:26 ---
--- Cytuj ---Stokrotka:Wracając do tematu a tematem jest kwestia cierpienia , nie wiem dlaczego został wtrącony tutaj Duch św. , ale mniejsza o to , chce tylko dodać , że żyjemy w zepsutym świecie i między tym, co nazywamy upadkiem człowieka, a jego końcową odnową ma miejsce wiele cierpień, które można wytłumaczyć faktem naszej grzesznej natury i złymi zamiarami szatana.
--- Koniec cytatu ---
Stokrotko... Pragnę zauważyć, że to nie ten wątek. Tutaj zostały przeniesione posty dotyczace tematu Duch Boży, z wątku Cierpienia. Proszę, powtórz swój temat w wątku Cierpienia.

--- Koniec cytatu ---
To przenieś ten wątek sam .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej