http://www.biblia-ksiega-faktow.darmowefora.pl

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!


Autor Wątek: Odp: Duch Boży  (Przeczytany 1468 razy)

stokrotka

  • Nowy użytkownik
  • Oceniam +1/-1
  • Offline Offline
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Odp: Duch Boży
« dnia: Luty 28, 2015, 18:15:02 »

Wracając do tematu a tematem jest kwestia cierpienia , nie wiem dlaczego został wtrącony tutaj Duch św. , ale mniejsza o to , chce tylko dodać , że żyjemy w zepsutym świecie i między tym, co nazywamy upadkiem człowieka, a jego końcową odnową ma miejsce wiele cierpień, które można wytłumaczyć faktem naszej grzesznej natury i złymi zamiarami szatana.[/size][/font]
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2015, 19:04:54 wysłana przez Mateusz »
Zapisane

Mateusz

  • Bibia-Księga-Faktów
  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Oceniam +3/-0
  • Offline Offline
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: Duch Boży
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2015, 19:17:26 »

Cytuj
Stokrotka:Wracając do tematu a tematem jest kwestia cierpienia , nie wiem dlaczego został wtrącony tutaj Duch św. , ale mniejsza o to , chce tylko dodać , że żyjemy w zepsutym świecie i między tym, co nazywamy upadkiem człowieka, a jego końcową odnową ma miejsce wiele cierpień, które można wytłumaczyć faktem naszej grzesznej natury i złymi zamiarami szatana.[/size][/font]
Stokrotko... Pragnę zauważyć, że to nie ten wątek. Tutaj zostały przeniesione posty dotyczace tematu Duch Boży, z wątku Cierpienia. Proszę, powtórz swój temat w wątku Cierpienia.
Zapisane
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia...

stokrotka

  • Nowy użytkownik
  • Oceniam +1/-1
  • Offline Offline
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Odp: Duch Boży
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 28, 2015, 19:21:45 »

Cytuj
Stokrotka:Wracając do tematu a tematem jest kwestia cierpienia , nie wiem dlaczego został wtrącony tutaj Duch św. , ale mniejsza o to , chce tylko dodać , że żyjemy w zepsutym świecie i między tym, co nazywamy upadkiem człowieka, a jego końcową odnową ma miejsce wiele cierpień, które można wytłumaczyć faktem naszej grzesznej natury i złymi zamiarami szatana.
Stokrotko... Pragnę zauważyć, że to nie ten wątek. Tutaj zostały przeniesione posty dotyczace tematu Duch Boży, z wątku Cierpienia. Proszę, powtórz swój temat w wątku Cierpienia.
To przenieś ten wątek sam .
Zapisane
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
wilczyindex szkolamagii cyganie unihokej mexico